Previous Next

Biurko USM Haller 175x74/79x75 [ID: 12052]

Biurowe - PREMIUM|WYPOSAŻENIE BIURA I MAGAZYNU » Biurka » Biurka proste

  
Cena:899.00
masz pytania?

Biurko USM to jeden z podstawowych elementów systemu mebli modułowych USM. Charakterystycznym elementem biurka jest chromowana rama i łamiące prostą formę okrągłe nogi umieszczone dokładnie w rogach. Dodatkowo podkreśla to blat, który zawsze jest wycięty tak, by nawet z góry było widać okrągłą nogę.

Najbardziej klasyczne biurko USM jest wyposażone w biały blat z laminowanego drewna. W połączeniu z chromem daje wrażenie lekkości i czystości. Ale największa zaleta tego blatu ujawnia się 'w praniu' - czasem po kilku, a nawet kilkunastu latach. Ten blat się nie zmienia;) Bardzo odporna na zadrapania, porysowania i inne uszkodzenia powierzchnia gwarantuje wieloletnią radość z użytkowania.

Dla tych, którzy chcą uciec od białego, biurowego wyglądu biurka USM przewidział blaty w innych kolorach i wykończeniach. Piękna matowa czerń, kilka rodzajów naturalnego drewna, możliwość uzyskania koloru zgodnego z barwą dowolnego panelu USM, wreszcie szeroka oferta blatów szklanych - przezroczystych i barwionych. Perfekcja USM wyraża się także tym, że również szklane blaty mają piękne wycięcie na okrągłą nogę;)

Biurko to nie wszystko. System oferuje dużą gamę kontenerów (szafek) i akcesoriów. Są wśród nich blendy pozwalające zasłonić to co pod biurkiem powinno pozostać niewidoczne, mocowane pod blatem szufladki na przybory do pisania, podwieszane kosze na przewody i wiele innych. Metalowa konstrukcja biurka umożliwia łatwe (magnesy!) umocowanie listew z przewodami, zasilaczy i wyłączników. Dostępna jest również szyna techniczna, która pomieści całe okablowanie współczesnego biura. Wielu producentów nowoczesnego oświetlenia biurowego ma w ofercie oświetlenie, które może być mocowane bezpośrednio do nóg biurka USM.

 

Regulacja wysokości w zakresie 5 cm.

Stan dobry.

Wymiary

Długość 175 cm

Wysokość 74/79 cm

Szerokość 75 cm

 

Na terenie Warszawy i okolic świadczymy odpłatne usługi transportowe.

 

 

 
 

Polecamy także:

Biurko USM Haller 150x74/79x66 [ID: 12053]
350.00